Last Updated: February 25, 2016
·
605
· mybbgrup

MyBBGrup

MyBB Türkçe Destek Grubu - Php ve MySQL tabanlı, ücretsiz (free) mybb forum scripti için Türkçe destek, eklenti (plugin), tema, kurulum ve Seo hizmeti veriyor.
Tanıtım

MyBB - Türkiye Resmi Destek Sitesi Hakkında:

MyBBGrup.com bir avuç gönüllü ile karşılaşılan problemleri birlikte aşabilmek için (26 Mart 2009) tarihinde, Türkiye'de kurulmuş ücretsiz bir "MyBB Destek" sitesidir.

Bkz: http://destek.mybb.com.tr

Başlangıçta dost yardımlaşması olarak düşünülen bu site çok kısa zamanda özel bir gayret olmadan, kendi başına sahip olduğu üyeleriyle birlikte, kardeşlik ortamı kurarak, Destek topluluğuna dönüşmüştür.

MyBB Forum Scripti hakkında bilmek istediğiniz herşeyi Türkçe olarak bulabileceğiniz tek adrestir.

Bkz: http://www.mybb.com.tr

MyBBGrup, son zamanlarda gördüğü yoğun ilgi nedeniyle, geçtiğimiz sezon yayına çıkarılan yeni, ''MyBB 1.6'' versiyonu ve diğer gelecek, ''MyBB 1.8'' ve ''MyBB 2.0'' Serileri için, almış olduğu yönetim kararıyla, Destek vermeye devam edecektir. Türkiye'de MyBB Forum kullanımını yaygınlaştırmak ve geçiş sürecindeki sorunları en aza indirgemek ve çözümleri anında sizlere geliştirmek amacında olan MyBBGrup, bugüne kadar 5 yıllık hizmet serüveninde bir kaç ilke ve başarıya imza atmıştır. Desteklerinizle büyüyen MyBBGrup.com çok yakında Türkiye'de birçoğu ilk olarak kabul edilebilecek servisleriyle kullanıcılarına hizmet vermeye devam edecektir.

Neden MyBBGrup - (MCTR) : ?

Bu sorunun cevabını kısaca şöyle açıklıyoruz;
Yapmak istediğiniz bir şey çalışmazken bir şekilde yardıma ihtiyaç duyarsınız?
Bir özelliği bulmakta bazen yardıma ihtiyaç duyarsınız?
Biz, size destek vermek için, sizin için en iyi ve en kaliteli destek'le size yardımcı ve destek olmayı hedefliyoruz.
Ve sizde bu hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz..

MCTR TEAM

≧◔◡◔≦ I Love You MyBB (>‿♥)